Wyniki konkursu dobrowolnych wpłat na fundusz Rady Rodziców

Drodzy Rodzice, Opiekunowie i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5!

Z wielką radością ogłaszamy wyniki konkursu dotyczącego dobrowolnych wpłat na fundusz Rady Rodziców! Wasze zaangażowanie i hojność zasługują na największe słowa uznania.
Konkurs polegał na zebraniu środków pieniężnych przez poszczególne klasy, przekazując je na fundusz Rady Rodziców. Wzięte pod uwagę były wpłaty dokonane w okresie od 1 września 2023 r. do 12 stycznia 2024 r. (I semestr).

Oto wyniki konkursu:
1. Klasa 5a - 91,3%:
•Zwrot na rzecz klasy: 30% wpłaconej kwoty.

2. Klasa 1b – 90,5 %:
• Zwrot na rzecz klasy: 30% wpłaconej kwoty.

3. Klasa 4a- 86,4%:
• Zwrot na rzecz klasy: 20% wpłaconej kwoty.

Gratulujemy wszystkim klasom za zaangażowanie i wkład w budowę funduszu na rzecz naszej społeczności szkolnej. Nagrody w postaci środków pieniężnych mogą zostać wykorzystane na cele klasowe, zgodnie z uzgodnieniem z wychowawcą. To idealna okazja do zorganizowania wyjścia do kina lub teatru, dofinansowania wycieczki, zakupu pomocy dydaktycznych czy zabawek.

Chcielibyśmy także podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i wsparcie. Dzięki Waszym wysiłkom możemy kontynuować rozwijanie naszej szkolnej społeczności.

Dokładne kwoty zostaną przekazane zwycięskim klasom za pośrednictwem Trójek Klasowych. Raz jeszcze dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięskim klasom!

Z poważaniem, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5