Czwartek, 2021-04-15

Imieniny: Adolfiny, Odetty

23-27.11.2020r.

Witamy zdalnie, ale bardzo serdecznie w kolejnym tygodniu 23 – 27.11.2020 r. Temat, który przez ten czas będzie towarzyszył dotyczy magii, Andrzejkowych wróżb. Zapoznamy Was drogą elektroniczną z tradycjami związanymi z obchodami „Andrzejek”, opowiemy Wam zdalnie skąd ta tradycja się wywodzi. Mamy też Wam do zaproponowania pomysł. Zorganizujcie w domach z rodzicami i rodzeństwem wieczór Andrzejkowy. Znajdziecie na stronie świetlicy wiele ciekawych pomysłów na wesołe spędzenie tego wieczoru oraz propozycje zabaw i wróżb jakie możecie wykorzystać przy jego organizacji. Czekamy na zdjęcia z waszych Andrzejek. Umieścimy je na stronie naszej świetlicy - zrobimy z nich fotorelację i w ten sposób razem będziemy spędzać Andrzejki w dobie corona wirusa =)) Bawcie się dobrze, do dzieła!

Zabawa online- ,,Przepowiednia wyskakująca z pudełka"

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia

PLUSZOWY MIŚ to pierwszy przyjaciel dziecka

zapraszamy do zapoznania się z materiałami, które dla Was przygotowałyśmy.