Konkurs "Mistrz Wypracowań" - II edycja

Zapraszamy wszystkich uczniów SP 5 w Ząbkach do udziału w drugiej edycji konkursu „MISTRZ WYPRACOWAŃ”

1. Marzy Ci się nowy telefon, rower, smartwatch, hulajnoga, a może zdalnie sterowany samochód czy planszówki? Już dziś dołącz do Konkursu „MISTRZ WYPRACOWAŃ”, przesyłaj wypracowania i zdobywaj punkty, a być może jedna z wymarzonych nagród powędruje właśnie do Ciebie!

Ciekawostka: Również po zdobyciu określonego poziomu punktów przewidziane są nagrody gwarantowane. Zwycięzcy będą mogli wybrać, co chcą otrzymać w ramach określonej kwoty.

2. Konkurs „MISTRZ WYPRACOWAŃ” to wspaniała powtórka materiału - szczególnie przed egzaminem klas ósmych.

Przedsięwzięcie trwa do 18.04.2021 roku i znajduje się na platformie: Dyktanda.pl

3. Aby dołączyć do rywalizacji oraz zarezerwować temat wypracowania, wystarczy wejść na stronę:

4. Konkurs polega na pisaniu wypracowań na konkretne tematy, które można wybrać z listy przygotowanej przez organizatora. Każda nadesłana praca podlega weryfikacji, a uczestnik otrzymuje za nią punkty. Ich liczba uzależniona jest od długości wypracowania, stopnia wyczerpania tematu oraz od występowania błędów w tekście.

5. Wybór tematów jest niezwykle szeroki: od wyjaśniania zasad pisowni lub znaczenia trudnych słów, po recenzję lektury, tworzenie charakterystyki bohaterów, przedstawienie gatunków czy motywów literackich, opisy życiorysów i dzieł pisarzy itp.

6. Organizator konkursu – Zespół Dyktanda.pl - czeka na Wasze prace!    Zdobywajcie cenne nagrody!