Konkurs Biologiczny "PLANETA i ŻYCIE"

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie biologicznym -  Wielki Test Edukacyjny "PLANETA i ŻYCIE".

Konkurs odbędzie się online 23 marca 2021 r. w godzinach popołudniowych. Godzina konkursu będzie inna dla każdej z kategorii konkursowych.

W roku szkolnym 2020/2021 Wielki Test Edukacyjny „PLANETA I ŻYCIE”, przeprowadzany jest online na platformie testowej w trzech kategoriach wiekowych:

KAT. 1 – uczniowie klas V - VI szkół podstawowych – organizmy żywe (chemizm, pięć królestw organizmów)

KAT. 2 – uczniowie klas VII - VIII szkół podstawowych – ciało człowieka (tkanki, narządy, układy)

KAT. 3 – uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych – procesy życiowe (chemizm, metabolizm, układy i ich funkcje)

Opłata za udział w konkursie wynosi 10 zł od uczestnika.

Zgłoszenia do konkursu przyjmuje p. Monika Mierzejewska do 25 lutego. Każdy uczestnik musi dostarczyć w zaklejonej kopercie podpisanej "Planeta i Życie" - 10zł oraz imię i nazwisko ucznia/klasaKoperty można zostawić na dyżurce lub w sekretariacie.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące konkursu można znaleźć na stronie internetowej: www.wielkitestedukacyjny.com oraz regulamin w zamieszczonym poniżej  załączniku:

Regulamin konkursu "PLANETA I ZYCIE"

Na laureatów konkursu oraz na najliczniej reprezentowane szkoły czekają atrakcyjne nagrody (sprzęt elektroniczny, bestsellery książkowe dla młodzieży, dyplomy).

Chcemy dać dzieciom szansę na rozwijanie swoich zainteresowań i wyrażenie samych siebie, dlatego mamy nadzieję, że nie zabraknie Państwa szkoły w tegorocznej edycji Wielkiego Testu Edukacyjnego.

Organizatorzy Konkursu