Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 i ślubowanie klas pierwszych

4 września w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego pierwszoklasisty, dlatego uroczystość miała podniosły, a zarazem radosny charakter. Pani Dyrektor Agnieszka Krupsińska-Pietrzak nie miała najmniejszych wątpliwości, że do naszej szkoły dołączą wspaniali młodzi ludzie. Z podziwem patrzyła jak dzieci składały uroczyste ślubowanie stając się tym samym pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.

W tym uroczystym dniu dzieciom towarzyszyli rodzice i dziadkowie, którzy ze łzami w oczach i z dumą patrzyli na swoje pociechy rozpoczynające kolejny ważny etap swojego życia. Życzymy naszym nowym uczniom bardzo dobrych wyników w nauce, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz samych radosnych chwil spędzonych w szkole.