Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

We wtorek 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021.

Wesołe dzieci biegną do szkoły

Od godz. 9°° do sali gimnastycznej całą społeczność klas pierwszych ubraną w piękne kolorowe maseczki oraz rodziców uczniów zaprosił pierwszy dzwonek. Pani dyrektor Dorota Bisialska w swoim przemówieniu serdecznie wszystkich powitała, ciepłe słowa skierowała w stronę uczniów życząc im jak najlepszych ocen, wielu sukcesów oraz owocnego odkrywania i pogłębiania swoich zainteresowań. Ponadto przekazała informacje na temat organizacji pracy szkoły w nowym roku szkolnym 2020/2021. Na zakończenie uroczystości Pani dyrektor przypomniała o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących na terenie szkoły. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Pierwszoklasiści z wielkim przejęciem brali udział w całej uroczystości. Uczniowie z klas II – VIII spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.

Wakacje za nami – czas zatem, znów zasiąść w ławkach szkolnych.