Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Rodzice!

Szkoła Podstawowa nr 5 im. bł. ks. J. Popiełuszki ogłasza nabór do:

- oddziału przedszkolnego - rekrutacja odbywać się będzie elektronicznie od dnia 29 marca do 9 kwietnia 2021r., szczegółowe informacje są tutaj

- klas pierwszych – składanie kart zgłoszeń odbywać się będzie od 29 marca do 9 kwietnia 2021r.

zgłoszenie,           zgłoszenie dla kandydatów spoza rejonu

Wypełnione zgłoszenie można przesłać elektronicznie na adres kontakt@sp5zabki.pl w formie skanu lub zdjęcia dokumentów. W przypadku braku możliwości przesłania zgłoszenia drogą elektroniczną, w wejściu do szkoły będzie dostępna skrzynka, do której można wrzucać w/w dokumenty w zaklejonych kopertach. Prosimy również o dołączenie informacji, jeśli uczeń posiada opinię lub orzeczenie.

harmonogram składania dokumentów

Informacja na stronie Urzędu Miasta Ząbki

Nauka w naszej szkole w oddziale przedszkolnym i klasach pierwszych będzie prowadzona według koncepcji Planu Daltońskiego. Plan Daltoński polega na metodzie indywidualnej pracy uczniów, umożliwia dostosowanie tempa nauki do rzeczywistych możliwości ucznia, a więc zrywa z tradycyjnym sztywnym klasowo - lekcyjnym systemem nauczania (szczegóły na stronie: sp5zabki.szkolnastrona.pl). Oddział przedszkolny będzie realizował zajęcia obowiązkowe w godzinach 8:00 - 13:00. Dzieci będą miały możliwość korzystania z pełnego wyżywienia (śniadanie, obiad, podwieczorek). Zapewniamy również opiekę świetlicową .

Informacja o nauczaniu według Planu Daltońskiego

Wirtualny spacer po Szkole Podstawowej nr 5 w Zabkach