Niedziela, 2021-03-07

Imieniny: Flicyty, Kajetana

Zabawy karnawałowe w klasach 1-3

W ostatnich dniach karnawału w klasach 1- 3 odbyły się liczne zabawy. W tym czasie dzieci z klas najmłodszych uczestniczyły w zabawach ruchowych i tańcach przy muzyce.

Uczniowie klasy 2d przenieśli się w krainę baśni „Królowa śniegu”. W czasie 2 godzin dzieci uczestniczyły w zabawach  ruchowych, w quizach dotyczących przeczytanej lektury i w tańcach przy ulubionej muzyce.  Uczniowie chętnie brali udział w konkursach tanecznych, tj. „Taniec z balonami”, „Znikające krzesełko” , „Taniec połamaniec”. Z uśmiechem na twarzy wszyscy wzięli udział w mini familiadzie. W przerwie między zabawami uczniowie zjedli pączki zakupione przez Radę Rodziców. Na koniec na zwycięzców konkursów czekały małe nagrody.

Joanna Zielińska