"Tak świętuję 11 listopada" wyniki konkursu fotograficznego

Święto 11 Listopada poświęcone jest pamięci tych wszystkich, którzy dla Ojczyzny poświęcili swoje najlepsze lata, szczęście osobiste, zdrowie, a niejednokrotnie i życie. Dla uczczenia pamięci tych, którzy walczyli o wolną Polskę, zorganizowaliśmy w naszej szkole konkurs fotograficzny pt. „Tak świętuję 11 Listopada”. W konkursie udział wzięli uczniowie klas 4-7, których zadaniem było pokazać, w jaki sposób świętowali Dzień Niepodległości.

Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy pomysłów.