CHOINKA 5 – II edycja

Dla serc szlachetnych najwyższą rozkoszą, gdy drugim radość w niedoli przynoszą

Adam Asnyk

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinny czas w roku, pełen bliskości i radosnych spotkań. Na ten moment najbardziej czekają najmłodsi, którzy z niecierpliwością wypatrują Świętego Mikołaja. Chcemy w tym czasie podarować szczęście wszystkim dzieciom. Dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnej akcji świątecznej pomocy dzieciom "CHOINKA PIĄTKI" .

Jak można się do niej włączyć?

Serdecznie zapraszamy na stronę fb Rady Rodziców, gdzie:

Z wirtualnej "CHOINKI PIĄTKI"  można wybrać numerek, pod którym kryje się określone dziecko, przygotować dla niego paczkę i dostarczyć do szkoły najpóźniej do 13 grudnia z naklejonym numerem.

• · Wziąć udział w dniach 13-14 grudnia w świątecznym kiermaszu, który będzie odbywał się w czasie długich przerw na dolnym holu .

ZAPRASZAMY !