Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR

Bóbr to Międzynarodowy Konkurs Informatyczny. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie https://www.bobr.edu.pl/

W roku 2020 do Konkursu Bóbr przystąpić będzie można zarówno ze szkoły – jak co roku pod okiem nauczyciela prowadzącego, jak i z domu, gdzie uczniowie wykonają zadania konkursowe samodzielnie.

W związku z tym zwracamy się z ogromną prośbą do Bobrów, ich rodziców i nauczycieli: bądźcie bohaterami codzienności, stańcie w szranki w uczciwy sposób, powtórzcie i sprawdźcie swoją wiedzę – bez ściągania, bez podpowiedzi. Zróbcie to dla siebie i innych. To wyjątkowy rok, który wymaga od nas wszystkich solidarności społecznej. Pokażmy, że stać nas na uczciwość i zdrową rywalizację.

Jesteśmy z Wami
Załoga Bobra

Przed przystapieniem do konkursu należy się zarejestrować na portalu portal dzwonek.pl

Uczniowie powinni zarejestrować się samodzielnie - oczywiście za zgodą rodziców. Po zarejestrowaniu należy dołaczyć do szkoły.  W tym celu trzeba w wyszukiwarce szkół wybrać Szkołą Podstawową nr 5 im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Ząbkach ul. Batorego 37.

Terminarz konkursu:

kategoria Junior (klasa VII i VIII)10 listopada godz. 1200