Dzień Ziemi

Uczniowie z klasy 5 A,5B,5D i 5C postanowili uczcić Dzień Ziemi swoimi kreatywnymi pracami, które pełne są zarówno refleksji, jak i konkretnych działań na rzecz ochrony środowiska. Ich projekty przypominają nam, jak ważne jest dbanie o naszą planetę, oraz inspirują do podejmowania działań na rzecz jej ochrony. Prace przygotowane przez uczniów z okazji Dnia Ziemi są prawdziwym hołdem dla naszej planety. Poprzez różnorodne projekty, od ekologicznych sloganów po plastyczne kompozycje przedstawiające piękno przyrody, uczniowie pokazują, jak każdy z nas może przyczynić się do ochrony Ziemi. Uczniowie prezentując swoje projekty, które promują ekologiczne postawy i działania. Ich prace są nie tylko piękne wizualnie, ale także niosą ważne przesłanie o konieczności troski o naszą planetę i odpowiedzialności każdego człowieka za jej przyszłość, zachęcając do refleksji nad naszym wpływem na planetę oraz podejmowania działań na rzecz jej ochrony.

Agnieszka Hojniak