Konsultacji ze specjalistami dla szkół biorących udział w projekcie “Szkoła dostępna dla wszystkich”.

Szanowni Państwo,

rusza kolejna tura bezpłatnych konsultacji ze specjalistami dla szkół biorących udział w projekcie “Szkoła dostępna dla wszystkich”. W okresie od 19 lutego do 27 marca będzie można skorzystać z konsultacji z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży, psychiatrii dorosłych, psychoterapii dzieci i młodzieży oraz psychoterapii dorosłych.

Konsultanci oferują wsparcie dla rodziców i nauczycieli oraz pełnoletnich uczniów w różnych obszarach, na przykład:

• podejrzenie występowania u dziecka problemów, takich jak: depresja, lęk, fobie, trauma
  • zaburzenia lub nieprawidłowości w rozwoju dziecka,
  • trudności z radzeniem sobie przez dziecko z emocjami (napady złości, autoagresja),
  • występowanie u dziecka moczenia nocnego, zaburzeń snu, tików nerwowych,
  • podejrzenie zaburzeń odżywiania u dziecka
  • trudności z koncentracją, trudności w nauce,
  • obserwowana nagła zmiana zachowania dziecka.
  • trudności w relacjach  innymi,
  • stres, wypalenie zawodowe,
  • niskie poczucie własnej wartości,
  • stany depresyjne, lękowe, zaburzenia odżywiania,
  • kłopoty ze snem,
  • trudności w nauce, trudności z koncentracją uwagi
  • zaburzenia odżywiania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Jak zapisać się na konsultacje?

1. Należy pobrać kod dostępu do konsultacji pisząc na podane poniżej adresy lub skontaktować się przez e-dziennik z prośbą o wygenerowanie kodu.

Pani Agnieszka Iwanowska  agnieszka.iwanowska@sp5zabki.pl

Pani Małgorzata Chwazik  malgorzata.chwazik@sp5zabki.pl - (kody będą generowane i wysyłane w weekend)

1. Zapisać się na konsultacje na stronie:  https://asa.ibe.edu.pl/portal/konsultacje korzystając z kodu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi konsultacji, które znajdą Państwo w materiałach - link