Rozstrzygniecie Wielkiego Testu Wiedzy o Bożym Narodzeniu dla klas czwartych.

W grudniu 2023 roku chętni uczniowie z klas: 4a, 4b, 4c pisali Wielki Test Wiedzy o Bożym Narodzeniu, który został zorganizowany przez nauczycielkę języka polskiego - panią Iwonę Król. Pytania były trudne i wymagały wcześniejszego przygotowania. Zagadnienia dotyczyły zwyczajów, obrzędów, tradycji bożonarodzeniowych.

      Najlepsze okazały się trzy osoby:
1 Pierwsze miejsce - uczennica 4c, Dominika Goźlińska,
2 Drugie miejsce - uczennica 4a, Maria Świeszkowska,
3 Trzecie miejsce - uczennica 4c - Iga Żach.

      Dzięki uprzejmości Przewodniczącej Rady Rodziców - pani Moniki Jeżewskiej zostały zakupione nagrody książkowe - piękne egzemplarze "Opowieści wigilijnej" Charlesa Dickensa, które Dyrektor SP 5 w Ząbkach im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki uroczyście wręczyła Zwyciężczyniom. Serdecznie gratulujemy najlepszym uczennicom wysokiego poziomu wiedzy!

Organizatorka Wielkiego Testu Wiedzy o Bożym Narodzeniu - nauczyciel języka polskiego, Iwona Król