Wyniki konkursu językowego na najciekawszy komiks "The Winter Adventure" - galeria prac

Konkurs na najciekawszy komiks w języku angielskim lub niemieckim cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów – zorganizowany przez nauczycieli języków obcych. Zadanie polegało na wykonaniu pracy plastyczno – językowej, w sposób ciekawy i oryginalny. Poziom merytoryczny i jakość wykonywania prac były bardzo wysokie i stanowiły nie lada wyzwanie dla jury, aby wybrać najlepsze z nich. Jury oceniało prace wg kryteriów:

- tematyka komiksu i jego prezentacja

- poprawność językowa

- jakość wykonania pracy

Bardzo nas cieszy, że wśród uczniów naszej szkoły jest żywe zainteresowanie językami obcymi.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy pięknych, pomysłowych prac.

Wyniki konkursu :

Klasy 1 – 3

I miejsce – Hanna Bajgaczow kl. 2b

II miejsce – Łucja Burczaniuk kl. 3b

III miejsce – Oliwier Legacki kl. 2A

Klasy 4 – 8

I miejsce – Karolina Majcher kl. 5a

II miejsce – Julia Piskorska i Joanna Rudnicka kl. 4b

III miejsce -  Stanisław Maj kl. 5b

III miejsce – Natalia Ryś kl. 6a

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się po przerwie zimowej

Każdy uczestnik konkursu w ramach nagrody pocieszenia otrzyma (bądź otrzymał) cząstkową ocenę celującą z języka angielskiego.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Koordynator konkursu:

Agata Lewandowska