Zajęcia ze strażą miejską

W dniach 10-12 października w naszej szkole w klasach 1-3 odbyły się zajęcia przeprowadzone przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Ząbkach „Bezpieczna droga do szkoły”.

Naszym najmłodszym zostało przypomniane jak ważne dla bezpieczeństwa jest przestrzeganie przepisów,  na jakim świetle i jak prawidłowo przechodzić przez „zebrę”, w które strony należy się rozejrzeć i co oznaczają znaki drogowe. Uczniowie dowiedzieli się także, jak ważne na drodze jest bycie widocznym, zwłaszcza w porze jesiennej, gdzie coraz wcześniej zapada zmrok.

Dzięki takim zajęciom nasi milusińscy już od najmłodszych lat posiadają wiedzę, która będzie im niezbędna na całe życie.

Podziękowania dla Straży Miejskiej w Ząbkach za ciekawą, a przede wszystkim bardzo ważną lekcję.